Tulpes

Przytulne sanatorium „Tulpės”, będące w stanie pomieścić jednocześnie około 120 klientów, to pierwsze sanatorium w Birsztanach, stąd wieloletnie tradycje w zakresie leczenia wodą mineralną i borowiną. Skrzydła mieszkalne i lecznice sanatorium położone są w najbardziej malowniczym zakątku uzdrowiska – w starym parku miejskim. To wyjątkowe otoczenie pozwala gościom cieszyć się nie tylko dobrodziejstwem zabiegów, ale też wspaniałym krajobrazem Niemna, poczuć jedność z naturą i lecznicze właściwości lokalnej przyrody. Sanatorium to najlepsze miejsce na indywidualny, spokojny wypoczynek i leczenie.
W 2005 r. zabiegi lecznicze i prozdrowotne, wykonywane z wykorzystaniem wody mineralnej „Vaidilutė” zostały odznaczone złotym medalem w konkursie „Litewski Wyrób Roku 2005”.Zakres leczonych schorzeń:

  • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego
  • Choroby przewodu żołądkowo-jelitowego
  • Stany pooperacyjne i pourazowe
  • Leczenie post-onkologiczne
  • Choroby ginekologiczne
  •  Zmęczenie intelektualne, emocjonalne i fizyczne, choroby psychosomatyczne, napięcie nerwowe
  • Leczenie pacjentów z hemofilią

Sanatorium oferuje szerokie spektrum usług – jednorazowe zabiegi terapeutyczne SPA, kilkudniowe programy leczenia i wspierania zdrowia z wykorzystaniem kosmetyków „Phytomer” i „Pevonia”, weekendowe programy wypoczynkowe, leczenie sanatoryjne.

Zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne z wykorzystaniem wody mineralnej, borowiny, naturalnych olejków eterycznych, wyciągów z ziół, miodu, darów morza, egzotycznego szafranu, kawy, czekolady, imbiru czy wina (winogron) poprawią nastrój i polepszą samopoczucie. Zabiegi są dobierane według indywidualnych potrzeb: w celu schudnięcia, uspokojenia, leczenia cellulitu, detoksykacji organizmu, nawilżenia skóry.MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl