Sławomir Żuchnik

Stwierdzono u mnie bardzo zaawansowaną zaćmę na prawym i lewym oku. Bardzo źle widziałem, źle się z tym czułem. Nie mogłem czytać i oglądać telewizji. Czekała mnie operacja.
Za pośrednictwem firmy Medasco pojechałem w kwietniu 2017 do Wilna do szpitala MDTC gdzie miałem usuniętą zaćmę z jednego oka. Spieszyło mi się, bo mamy działkę malinową i potrzebna jest pomoc, więc już po dwóch tygodniach pojechałem do Kowna do Szpitala Republikańskiego na zabieg drugiego oka. W szpitalach zbadano moje oczy na specjalistycznych aparatach. Wszyscy byli mili i opiekuńczy. Oczy po operacji trochę mnie bolały, ale szybko goiły się.
Lekarze, którzy mnie operowali to wykwalifikowany personel. Jestem bardzo zadowolony. Teraz widzę dobrze, mogę czytać i oglądać telewizję.
Firma Medasco która umożliwiła mi wyjazd na Litwę jest super. Dokumenty związane z wyjazdem załatwiają sami, łącznie z kartą EKUZ umożliwiającą leczenie za granicą. Pracownicy są uprzejmi i pomocni. Szczególnie dziękuję Pani Darii Mejnartowicz, z którą pojechałem na zabiegi, a która opiekowała się nami – pacjentami przez czas pobytu w szpitalu, aż do powrotu do Polski. Czułem się jak w rodzinie. Nawet po kilku dniach dostałem telefon z zapytaniem o stan moich oczu.
Serdecznie pozdrawiam i polecam firmę Medasco oraz szpitale w Wilnie i w Kownie.
Wdzięczny Pacjent.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl