Sanatoria na Litwie

Nabierz sił w litewskich uzdrowiskach!

Zdecyduj się na wypoczynek na Litwie, a na pewno będziesz zadowolony. Miejscowości uzdrowiskowe i nowocześnie wyposażone centra SPA zaskoczą Cię ilością proponowanych usług, przystępną ceną oraz jakością.

Zregeneruj siły na łonie natury, ciesz się czystym powietrzem, skorzystaj z profesjonalnej i życzliwej obsługi pracowników sanatoriów. Wypróbuj rozluźniające masaże, wodę mineralną i błotne kąpiele, okłady borowinowe oraz unikatową terapię bursztynową. Specjaliści ocenią stan Twego zdrowia i specjalnie dla Ciebie dobiorą odpowiednie zabiegi lecznicze oraz rehabilitacyjne.

Okoliczne lasy i parki to miejsca po której spacerując nie tylko odpoczniesz, pooddychasz świeżym powietrzem, ale i nacieszysz wzrok naturalnymi pejzażami, w lecie nazbierasz jagód, a jesienią grzybów.

Położone w zakolu Niemna Birsztany, wśród zieleni regionalnego parku, jako uzdrowisko balneologiczne do XIX w. było sławne na terenie całego Imperium Rosyjskiego. Najdłuższa, najszersza i najurokliwsza rzeka Litwy – Niemen – płynie przez miasto tworząc zakole. Wśród drzew stoją tu domy i eleganckie XIX-XX-wieczne wille oraz strzelający wieżą w niebo neogotycki kościół.

W Birsztanach zmęczenie szybko minie po zabiegach relaksacyjnych lub po kilku łykach wody mineralnej z pijalni wód. Tutejsze sanatoria wykorzystują do celów leczniczych błoto naturalne oraz tryskającą z ziemi wodę mineralną.

 

Druskienniki – miejscowość, która szczyci się najdłuższą historią i tradycjami uzdrowiskowymi. W mieście znajduje się 7 źródeł wody mineralnej, a tutejsze sanatoria stosują najnowszą metodologię diagnostyczną i leczniczą. Tu możesz wypróbować lecznicze właściwości mineralnej kąpieli wannowej, wirowej, tlenowej, pionowej, z błota leczniczego i z ziół leczniczych, rozkoszować się wodnym masażem, maseczkami miodowymi, zabiegami w grotach solnych i terapią olejem. Spacerując porośniętymi sosnami ścieżkami siły, wzmocnisz odporność, osiągniesz spokój ducha i poprawisz zdrowie.

 

Nadmorskie miasto Połąga to miejsce, które zadowoli szukających zarówno spokoju, jak i ciekawych atrakcji turystycznych. Jest tu duży wybór atrakcji i zabiegów leczniczych, wiele knajpek, kawiarni, restauracji, dyskotek, barów, nocnych klubów i kasyn. Bogato rozwinięta oferta wypoczynkowa tego miejsca gwarantuje wiele atrakcji wodnych i sportowych, szlaki rowerowe, park krajobrazowy, ogród botaniczny. Piękne i szerokie plaże, wydmy i lasy sosnowe zachęcają do spacerów, a wieczorna przechadzka na molo zachwyci przepięknym widokiem zachodzącego słońca. Możesz też odwiedzić Pałac Tyszkiewiczów i jego czarujący park, a w sierpniowe wieczory posłuchać na tarasie pałacu koncertów i wieczorów poezji.

Nie czekaj w kolejce do sanatorium, wyjedź na leczenie uzdrowiskowe już dziś
i korzystaj z możliwości leczenia za granicą.
MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl