Zdrowie nie ma granic.

O Medasco

Naszą misją jest przełamywanie barier w dostępie do usług medycznych z wykorzystaniem przysługujących Pacjentom praw, w tym w zakresie refundacji kosztów świadczeń medycznych wykonywanych za granicami Polski na bazie dyrektyw Unii Europejskiej oraz ustaw obowiązujących w Polsce.

Świadczymy pomoc i asystę Pacjentom w dotarciu do wiarygodnych i doświadczonych podmiotów medycznych i lekarzy świadczących usługi najwyższej jakości. Proponowany zakres usług pozwala z jednej strony ominąć kolejki oczekiwania na zabiegi i świadczenia medyczne występujące w publicznej służbie zdrowia w Polsce finansowanej z NFZ, ale również pozwala na wybór wyższego standardu usług medycznych za dodatkową odpłatnością ( niemożliwy w publicznych szpitalach w Polsce ). Dodatkowo na zlecenie Klientów oferujemy i realizujemy finansowanie części kosztów leczenia za granicą oraz obsługujemy całość procesu refundacji poniesionych kosztów leczenia do poziomu rozliczeń z polskimi szpitalami, optymalizując wkład pacjenta do niezbędnego minimum i odciążając Pacjentów od żmudnej procedury administracyjnej wymaganej przez NFZ.

medasco_symbol
Zapewniamy na każdym etapie obsługi wsparcie i pomoc polskojęzycznego personelu, organizację transportu i pobytu za granicą, obejmującego w przypadku zabiegów operacyjnych co najmniej jeden nocleg po zabiegu celem przeprowadzenia kontroli pooperacyjnej dnia następnego.

Z racji na wybór miejsc leczenia w ciekawych historycznie miastach umożliwiamy w ramach dostępnego czasu uzależnionego od zaplanowanej ścieżki leczenia zwiedzenie wybranych atrakcji turystycznych Wilna i Kowna.

Nasz personel posiada doświadczenie wynikające z wieloletniej pracy w strukturach firm medycznych jak i sprawność w zakresie zarządzania finansami, aranżowania finansowania i refundacji poniesionych kosztów.

Wydatki ponoszone przez Pacjenta są w pełni transparentne i jawne i obejmują całość kosztów bez ukrytych dopłat.

Dlaczego Medasco?

cena
Najwyższa na rynku polskim relacja jakości i kompleksowości oferty do ceny za usługę
pelna
Pełna organizacja obsługi od kwalifikacji do leczenia po rozliczenie refundacji kosztów leczenia
lekarz
Współpraca z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami i wiodącymi klinikami
pakiety
Pakiety medyczne zgodne z trendami na rynku o podobnym lub wyższym standardzie niż standard NFZ

Zobacz owoce naszej współpracy
z Fundacją Indigeo.

Nasi Partnerzy

MEDASCO S.A.
Zaćma
Korekcja laserowa
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 220
biuro@medasco.pl
MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl