Mirosław Jabłoński

Witam, pragnę i uważam za swój obowiązek podzielić się swoimi spostrzeżeniami dot. pracy Biura regionalnego w Białymstoku.

Po okresie poszukiwania kliniki w sprawie usunięcia zaćmy, nawiązałem kontakt z Biurem regionalnym w Białymstoku. W czasie mojej wizyty w biurze byłem mile zaskończony fachowością i kulturą obsługi mnie jako przyszłego pacjenta. P. Dorota Krystek udzieliła wyczertpujących informacji n/t zabiegu usunięcia zaćmy w klinikach na terenie Litwy.

W roku bieżącym t.j. 08-01-2018 i 19-02-2018 została usunięta zaćma z obu oczu.

Opiekunką na wyjeździe w obu tych trerminach była Pani Kasia. Osoba o wielkiej kulturze osobistej, uczynnej, kompetentnej i opiekuńczą całej naszej grupy pacjentów. Opiekowała się przez cały okres i była bardzo uczynną, nawet zapuszczenie kropli do okaw czasie podróży nie sprawiały dla Niej problemu i z uśmiechem i serdecznością pomagała nam. Wielkie słowa uznania.

Klinika w Wilonie w której dokonano zabiegów z personelem o wielkiej fachowości i kultyrze. Czułem się jako pacjent podmiot, którego stanem interesował się P. Doktor i cały personel. Pomieszczenia i wyposażenie: kliniki XXI wiek.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję dla P. Kasi, która nawet w trudnej sytuacji pacjentów potrafiła zaradzić i rozładować uśmiechem każdą atmosferę.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję dla personelu Biura Regionalnego w Białymstoku ktorzy wykazali się dużą cierpliwością i interesowania się moim zdrowiem ( w trakcie ustalonego terminu zachorowałem na grypę i koniecne byłoprzekładanie terminów zabiegu)..

 

Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam, a dla Pań z Biura życzę sukcesów w ich pracy.

Z poważaniem Mirosław Jabłoński pacjent

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl