Marek Mastalerz, Warszawa

Nie mogę nie skomentować tego co miało miejsce w ostatnich 2 tygodniach. Wybór Państwa firmy jako organizatora wyjazdu na zabieg usunięcia zaćmy w Wilnie był absolutnym strzałem w dziesiątkę.
Powiem uczciwie, że pierwszy telefon zrobiłem do konkurencji organizującej wyjazdy do Czech. Był to jednocześnie mój ostatni telefon do nich. Zdecydowało ich podejście do mnie co jest dla mnie niezwykle ważne. Zresztą ważne to jest chyba dla każdego człowieka.
Państwa oddział w Białymstoku nie jest oddziałem dużym. Praca natomiast przez Państwa wykonywana jest tytaniczna a przy tym bardzo profesjonalna. Wszystko zaczęło się od mojego telefonu do Wrocławia i rozmowy z Panią Agatą Łabuda. Spokój, profesjonalizm, pomoc oraz jak najwięcej niezbędnych informacji, jakie od Pani Agaty otrzymałem, pozwoliły mi na szybka ocenę oferty i podjęcie decyzji o leczeniu.
W Białymstoku zostałem w dniu wyjazdu odebrany z hotelu przez Panią Dorotę Krystek. Później aż do powrotu z Wilna opiekowała się nami zarówno w podróży jak i w czasie pobytu w szpitalu czy w hotelu w Wilnie.
Zawsze ze swoją koleżanką były gotowe do pomocy, pomagały nam abyśmy się nie denerwowali przed zabiegiem luźną rozmową o wszystkim i o niczym. Były przy nas podczas badań, w aptece, na ulicach Wilna. Były zawsze i wszędzie a przy tym bardzo dyskretne. Widać to było a my to czuliśmy, że to my właśnie jesteśmy w czasie tych godzin najważniejsi. Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem także pod wrażeniem całej organizacji wyjazdu, przygotowania dokumentów, epikryz, identyfikacji soczewek. O nic nie musieliśmy się prosić – wszystko otrzymaliśmy w odpowiednim czasie i miejscu.
Chciałbym aby ta wiadomość dotarła także do Pani Prezes MEDASCO S.A. Ma ona oddanych pracowników, zaangażowanych i profesjonalistów.
Będę Państwa spółkę chwalił zawsze i wszędzie.
Dziękuję bardzo za to co dla nas pacjentów zrobiłyście szanowne Panie. Jesteście wielkie.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl