ks. kanonik Stanisław Biały (zabieg drugie oko)

Jestem księdzem katolickim, mam 55 lat kapłaństwa i 80-ty rok życia. Przez długie lata cieszyłem się wspaniałym wzrokiem. Niestety, od kilku lat oczy ze względu na zaćmę odmówiły posłuszeństwa. Kilka razy udawałem się do okulistki, którą poprosiłem o skierowanie na operację oczu. Otrzymałem jakżeż bolesną dla mnie odpowiedź „operacja nic księdzu nie pomoże”.
Kiedy odprawiałem Msze Św. zawsze posługiwałem się lupą, która bardzo dużo powiększała. Dostrzegła to Pani Dorota Chrapińska z Warszawy, która uczestniczyła we Mszy Św., którą odprawiałem w Wyszonkach Kościelnych. To dzięki Niej skontaktowałem się z firmą Medasco w Białymstoku. Dzięki firmie Medasco i Pani dr Darii Mejnartowicz w dniach 16.12.2016r. i 20.02.2017r. pojechałem do szpitala MDTC w Wilnie (Litwa), gdzie dokonano operacji obu oczu. Od tego momentu mam ponownie przywrócony „sokoli wzrok”. Wszystkim, którzy okazali mi tyle serca, Pani Dorocie Chrapińskiej, przemiłej dr Darii Mejnartowicz i wszystkim pracownikom Medasco, Pani dr lek med. Reginie Antosiuk – okulistce w przychodni w Białymstoku, lekarzowi A. Kirtiklisowi i miłym pielęgniarkom szpitala MDTC w Wilnie składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać.
Wszystkim, którzy mają problemy ze wzrokiem polecam firmę Medasco i fachową klinikę w Wilnie, bo tam czeka się bardzo krótko i można mieć zabieg z refundacją NFZ.
Jeszcze raz wszystkim za wszystko serdecznie dziękuję i z serca błogosławię.

Wyszonki Kościelne, 11 kwietnia 2017r.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl