Henryk Czerski

Jestem emerytem i nie stać mnie było na kosztowny zabieg wymiany soczewki w Polsce, a czas się liczył, bo choroba była szybko postępująca. Każdy kto zetknął się z tym problemem wie ile trzeba czekać w naszym kraju. Od chwili wykonania pierwszego telefonu do Medasco do zabiegu minęły 3 tygodnie (w tym czas na wykonanie wszystkich badań). Wyjazd z Białegostoku firmowym Busem Medasco był o godzinie 07:00. Wraz z innymi siedmioma pacjentami, naszą opiekunką – Panią Darią do Wilna jechaliśmy około czterech godzin. Czas minął bardzo szybko. Pan kierowca jechał bezpiecznie i pewnie, zatrzymał się raz w Augustowie i raz po stronie litewskiej. Dotarliśmy do bardzo nowoczesnej, pachnącej nowością kliniki w Wilnie – MDTC.
W pokoju komfortu był telewizor (bez opłat), łazienka z prysznicem, umywalką, itp. W klinice było darmowe Wi-Fi. Do zabiegu dostaliśmy szlafroki, ręczniki, kapcie. Wszystko jak nowe, pachnące, śnieżno-białe. Warunki jak w dobrym hotelu.

Udało mi się być pierwszym do zabiegu, który trwał od około 13:00 do 13:20. Opieka medyczna zarówno przed zabiegiem, jak i w czasie oraz po nim była świetna. Wszyscy uśmiechnięci i przyjaźni. Lekarz wykonujący zabieg (Aidas Kirtiklis) miał asystentki rozmawiające w języku polskim, więc na bieżąco wiedziałem co się dzieje z moim okiem.
Sprzęt jakim dysponuje personel jest światowej klasy i nowiutki.

Na drugi dzień pobytu mieliśmy kontrolę medyczną, po czym udaliśmy się na zorganizowaną przez Medasco wycieczkę po Wilnie. Zobaczyliśmy tam najważniejsze zabytki, w tym Kaplicę Ostrobramską. Był też czas na lokalne zakupy. Do Białegostoku wróciliśmy po godzinie 14:00.

Reasumując: szybko, sprawnie, komfortowo i korzystnie finansowo.

Na zakończenie chciałbym bardzo podziękować Pani Darii Mejnartowicz za fantastyczną opiekę, ciepłe podejście do każdego pacjenta i pełen profesjonalizm.
Jestem pewien, iż za pośrednictwem Medasco z Białegostoku udam się na zabieg drugiego oka i to możliwie jak najszybciej.
Móc znów wyraźnie widzieć bliskich i świat dookoła – bezcenne.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl