Helena Szkiłądź

Nazywam się Helena Szkiłądź , mam 84 lata od wielu lat miałam zaćmę prawego oka i słabo przez nie widziałam. Dodatkowo lewe oko operowane 5 lat temu, także nie jest sprawne.
Codzienne moje życie, chodź mieszkam z mężem było bardzo trudne, czytać musiałam z lupą, nie widziałam twarzy ludzi, nie mogłam oglądać z daleka telewizora. Wszystko było zamazane, a kolory tylko chwilowe. Zabieg na prawe oko był zaplanowany za 2 lata Białymstoku.
Dowiedziałam się ze mogę mieć operację znacznie szybciej i ze zwrotem NFZ na Litwie.
Taki wyjazd pomaga załatwić firma Medasco, po 3 tygodniach od zgłoszenia się do niej, udało się załatwić wszystkie badania i formalności aby 14.10.2016 pojechać basem do Wilna na zabieg.
W szpitalu w Wilnie było bardzo czysto, ładnie, nowocześnie, pielęgniarki i lekarze byli bardzo uprzejmi i fachowi. Zrobili mi różne badania. Operacja trwała 15 min była bezbolesna, później wróciłam do swojego pokoju i po kolacji miałam już tylko odpoczywać.
Następnego dnia miałam kontrole u mikrochirurga, który mnie operował, zbadał czy wszystko jest w porządku i czy czuję się dobrze. Potem pojechaliśmy do Białegostoku z innymi pacjetami.

Jestem bardzo bardzo zadowolona ze wszystkiego i polecam wszystkim, którzy maja zaćmę, żeby tam pojechali.
Teraz mogę czytać bez lupy, nie boję się wychodzić z domu, bo kiedyś bałam się ze np. wsiąde do złego autobusu.

Mówię teraz wszystkim żeby nie czekali i pojechali z Medasco tam na Litwę.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl