Energetikas

Nadmorskie centrum zdrowia „Energetikas” ma długotrwałe tradycje przywracania zdrowia i pielęgnowana zdrowia urodę już od 1986 roku. Pacjenci z Litwy i zagranicy chętnie wybierają to miejsce na leczenie i rehabilitację, poprawę kondycji fizycznej i psychicznej lub po prostu na odpoczynek. Wykwalifikowany personel medyczny dobiera indywidualny program dla poprawy zdrowia i kondycji organizmu w zależności od potrzeb pacjenta.Centrum położone jest tuż nad morzem, przy wydmach i przy pięknym lasku sosnowym, składa się z trzech bloków mieszkalnych, w których znajduje się 250 odnowionych pokoi oraz pomieszczenia zabiegowe, dzięki którym komfortowo można skorzystać ze wszystkich procedur w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Zakres leczonych schorzeń:

  • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego
  • Choroby sercowo-naczyniowe
  • Choroby układu oddechowego
  • Choroby neurologiczne
  • Choroby przewodu żołądkowo-jelitowego
  • Choroby ginekologiczne
  • Choroby endokrynologiczne
  • Choroby laryngologiczne

Nowo otwarte SPA „Amber Palace” w odległości 100 metrów od morza pozwoli docenić wspaniałe nadmorskie widoki, subtelny luksus i relaksujące przyjemności SPA. Każdy ze 100 pokoi w „Amber Palace” jest nowoczesny, wygodny, zaspokoi wszystkie potrzeby i gusta gościa. Dodatkowo można skorzystać z kawiarni znajdującej się na dachu budynku, gdzie przy kawie lub lampce wina można oglądać niesamowity zachód słońca. Tym, którzy chcą po prostu cieszyć się muzyką na żywo i intymnym otoczeniem, ośrodek proponuje spędzenie wieczoru w restauracji na pierwszym piętrze. Do dyspozycji gości jest kompleks SPA, basen, sauna lub łaźnia turecka.

„Energetikas” dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu personelowi zapewni najwyższy poziom jakości usług, profesjonalną opiekę medyczną, skuteczne leczenie oraz przyjemny wypoczynek nad Bałtykiem przez cały rok.

To doskonałe miejsce by poprawić stan zdrowia i samopoczucie!MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl