Anna Łotysz

Zdecydowałam się na zabieg usunięcia zaćmy na Litwie z tego powodu, iż w Gdańsku czas oczekiwania na zabieg to 2-3 lata. Prywatnie zaś to duży, nierefundowany przez NFZ koszt.
Z uwagi na to, że połączenie z Gdańska do Białegostoku jest dobre, to przeważyło w podjęciu decyzji o zabiegu refundowanego przez NFZ na Litwie.
W dniu 10 kwietnia 2017 roku odbyłam zabieg usunięcia zaćmy w Kownie w Klinice Lirema. Pragnę podziękować firmie Medasco za profesjonalną obsługę wyjazdu, a Pani Dorocie Krystek za opiekę, dbałość, cierpliwość i troskę. Jestem pod wrażeniem obsługi medycznej w klinice. Zaskoczyła mnie szczegółowość badań oczu przeprowadzonych przed zabiegiem. Zabieg trwał ok. 20 min. i był bezbolesny. Po zabiegu zostaliśmy przewiezieni do hotelu, gdzie zapewniono nam kolację, nocleg i śniadanie. Następnego dnia w Klinice zdjęto nam opatrunki, przebadani zostaliśmy przez okulistę, zakropiono nam oczy i udaliśmy się do Białegostoku. Pragnę podziękować firmie Medasco i polecić ją wszystkim oczekującym w kolejce w Polsce, nie warto czekać na komfort widzenia.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl