Adrian Mikołajewicz

Z wielką radością chcę przekazać firmie Medasco gratulacje i pochwały. Nie da się opisać wszystkiego lecz postaram się przekazać jak najwięcej.

Na początku roku 2018 wyjechałem z firmą Medasco do Wilna na zabieg zaćmy. Zabieg, jak i soczewka były wyjątkowe ponieważ prawe oko miałem po urazie z lat dziecięcych. Na tym też oku powstała zaćma „pourazowa”.

Mój zabieg odbył się pod opieką anestezjologa i pod narkozą, a to ze względu na rodzaj soczewki, którą wybrałem. Co do anestezjologa to każdy pacjent „zabiegowy” w tym szpitalu jest pod jego czujnym okiem.

W poprzednim roku pojechałem z firmą Medasco na konsultację i badanie u Aidasa Kirtiklisa (lekarz okulista-mikrochirurg) w szpitalu w Wilnie.

Taka konsultacja była potrzebna w moim wypadku. Pan dr Aidas Kirtiklis poinformował mnie o najnowszej technologii wprowadzanej przez firmę Alcon, na którą się zdecydowałem. Soczewka wymagała bardziej dokładnego ustawienia i dla tego zabieg wykonano pod narkozą.

Warunki w prywatnym szpitalu Medical Diagnostics and Treatment Center – MDTC w Wilnie są na bardzo wysokim poziomie. Personel, aż chce się powiedzieć, że doskonały! Taka troskliwość o pacjenta jest godna naśladowania.

Atmosfera na oddziale jest naprawdę miła, zapominało się o stresie jaki towarzyszy w szpitalnych korytarzach. Wysoka klasa w wysokiej klasie!

Mam zaledwie 43 lata a do tej pory nie spotkałem się z tak solidną i życzliwą firmą jak właśnie Medasco.

Empatia, troskliwość i doskonałe podejście do pacjenta jak i klienta, od pierwszej chwili aż do samego końca. Gratuluję! I dziękuję Wam wszystkim bardzo.

Nadmienię też, że po moim zabiegu otrzymuję zapytania od firmy jak i od lekarza, który wykonał zabieg o moje samopoczucie i nadal jesteśmy w kontakcie. Uważam, że to bardzo wyjątkowe i godne pochwały.

Dziękuję raz jeszcze kierowcy, który zadbał o bezpieczeństwo w drodze, dziękuję opiekunce grupy (było nas kilka osób), Paniom z Wrocławia, Warszawy i z Białegostoku z firmy Medasco oraz personelowi szpitalnemu z operujacym lekarzem Aidasem Kirtiklisem na czele.

A i jeszcze jedno. Bariera językowa nie jest problemem w języku polskim personel porozumiewa się doskonale. Natomiast sprawy związane z „papierologią” i kontaktem z NFZ to pikuś dzięki sprawnej obsłudze Pań z Medasco.

Niech moja opinia dotrze też do Pani prezes Ireny Konstantynowicz-Głowaty. Naprawdę profesjonalny personel od pierwszego telefonu do dnia dzisiejszego.

Będę Państwa polecał wszystkim kto potrzebuje Państwa pomocy.

MEDASCO S.A.
Sanatoria
Rehabilitacja
Telefon:
71 71 999 99


Koordynator:
733 355 229
biuro@medasco.pl